Testovací boxy

VÝVOJ A VÝROBA TESTOVACÍCH AKUSTICKÝCH A RF BOXŮ

Testovací akustické boxy

Vyvíjíme a vyrábíme akustické boxy pro firmu Tymphany Acoustic Technology Europe, s.r.o. V těchto boxech se testují výrobky firem jako jsou Bose, Bang & Olufsen a další…

Specifické akustické boxy jsou vyráběny dle přání zákazníka. Konstrukce zajistí požadované odstínění měřícího prostoru od hluku z výroby pomocí jednokomorové nebo dvoukomorové obálky. Obálky jsou vyrobené z MDF desek a výplně z akusticky pohltivých materiálů.

  • Eliminace přenosu vibrací z podlahy je realizována pomocí pneumatických vaků nebo použitím antivibračního materiálu.
  • Pro zamezení vzniku nežádoucích odrazů a vlnění uvnitř boxu je využito speciálně navržených desek z absorpčních pěn a tvaru vnitřního prostoru.
  • Akustické boxy mohou být provozovány zcela samostatně nebo integrovány do testovací linky.
  • Na přání zákazníka je možné dodat i protokoly z měření.

Testovací RF boxy

Rovněž navrhujeme a dodáváme odstíněné RF boxy. Tyto boxy využívají naše získané a v praxi ověřené know-how v této oblasti. Pomáhají zákazníkům provádět náročná RF měření v prostorech, které jsou velmi exponované v oblasti RF rušení – telefonní, Wi-Fi a BT sítě apod.

Použití speciálních materiálů, stíněných komponentů a samotné provedení boxu zajistí požadovaný útlum v RF oblasti a stabilizuje prostředí, ve kterých se tato měření provádějí.

Zařízení mohou být provozována samostatně nebo integrována do testovací linky.

Na přání zákazníka je možné dodat i protokoly z měření.